DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Bahar Öztan
Bahar Öztan
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:33
Güncelleme : 01-01-1970 02:33

Sesleniş..

Kanser, hepimizin başına gelmiş veya gelebilecek ciddi bir sağlık problemi. Onunla mücadele, uzun ve meşakkatli bir yolculuk ister.

Sabır ve özenle bakım ister, eğer kişi uzun zaman süren kemoterapilerden sonra tekrar kendini zinde ve hayat dolu hissedebiliyorsa kendini şanslı sayabilir.

Kemoterapinin yan etkilerinden dolayı insan sağlığına kavuşamayacakmış gibi hissediyor, bağışıklık sistemini çökerten bu korkunç tedaviyle sonuna kadar mücadele edenlerin destekçisiyim.

Bir kanser hastası olarak yaşadıklarımı, duygularımı sizlerle paylaşabilirim.

Kanser olduğunuzu ilk öğrendiğinizde, üzerinizdeki şoku hemen atlatın ve problemi doğru bir şekilde çözümleyin. Zaten hayat sorunlarla baş edebilme sanatı değil mi? güçlü olun, sevin, sevilin.. Kanser tedavisi bizi agresif ve saldırgan yapabilir, bu durum bizim ciddi bir düşmanımızdır. Tedavi bittikten sonra bile vücut zayıf kalabilir, hatta tedavi edilen hastalık yeniden tekrarlana bilir..

Keşke hiç olmasa ama kanserden bir yakınınızı, arkadaşınızı kaybetme ihtimalimiz yüksek, bu amansız hastalıkla mücadele edenlere destek, meşakkat, sevgi ve saygı göstermek gerek, zira tedavi için yol çok uzun.

Sağlıklı olanlara sesleniyorum lütfen sağlığınızın kıymetini bilin, mutlaka sağlığınıza özen gösterin ve gerekli kontrolleri zamanında yaptırın. İnanıyorum ve biliyorum ki, en kısa zamanda bu illetin tamamen çaresi bulunacak..

Hepinize sağlıklı, huzurlu ve sevgi dolu günler diliyorum..
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
Seyyah E-Dergi 2020 Eylül
GÜNÜN FOTOHABERİ
Mario Sorrenti’nin Vizöründen 'Deniz Sevgisi'
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA