KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 07-06-2022 22:30   Güncelleme : 07-06-2022 22:30

Esrarengo müzik dünyasını alt üst etmeye geliyor

Bir süredir adını duymadığımız ve hayranlarının meraklı sorularını cevapsız bırakan Esrarengo suskunluğunu bozdu! Bir restoranda arkadaşları ile akşam yemeği yedikten sonra, hayranlarının kısa süreli ilgisine maruz kalan sanatçı bu arada bazı soruları da cevaplandırdı.

Esrarengo müzik dünyasını alt üst etmeye geliyor
Bir hayranının Esrarengo ne zaman yeni single! Sorusuna yakın kardeşim diyerek cevap verdi. Şimdilik Esrarengo’nun yaptığı çalışmalar ve singleları hakkında net bir bilginin yer almıyor olması da sanatçının cevaplandırılması gereken soruları arasında kendine yer bulmayı başardı.

Her Zaman Yeni – Güncel ve Kaliteli
Yaptığı çalışmalar ile başarılı bir seçenek olarak ön plana çıkan şarkıcının her zaman için yeni güncel ve ayrıcalıklı bir ürün olarak ön plana çıktığını da özellikle belirtmek gerekiyor. 7 den 70’e tüm hayranlarının ilgisini üzerine çekmeyi başaran sanatçının yeni single çalışmasının da beğeniye sunulacağı gün merakla bekleniyor.

Kaliteli ve ayrıcalıklı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmak adına siz de Esrarengo’nun çalışmalarına göz atabilirsiniz. Bu konuda pek çok çalışma yapan ve yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeyi başaran sanatçının orta uzun vadede daha da önemli çalışmalar ve yeni parçalar ile gündeme geleceği düşünülmektedir.

Esrarengo Ne Zaman Belirtmedi
Her ne kadar sorulan sorularda yakında cevabı dışında bir yanıt olmasa da sanatçının son derece başarılı çalışmalarının da ön plana çıktığını belirtmek gerekiyor. Geleceğin en önemli rap sanatçıları arasında yer alacak Esrarengo’nun ön plana çıkan özelliklerini detaylıca değerlendirmek mümkündür.


*İçerik tanıtım yazısı olarak girilmiştir. OGÜNhaber editörlerinin bir müdahalesi bulunmamaktadır.