TURİZM
Giriş Tarihi : 15-04-2021 17:20   Güncelleme : 15-04-2021 17:20

Meeting Center Devri Başladı!

Pandemi sonrası turizm, bildiğimizden çok farklı bir yere doğru gidiyor. Artık işletmeler için teknolojik yeniliklere uyum sağlamamak geride kalmak anlamına geliyor.

Meeting Center Devri Başladı!

-SEYYAH DERGİSİ NİSAN 2021-

Antalya Belek’te çam ağaçları ile donatılmış eşsiz bir doğa harikası ikliminin içinde konumlanan, üç farklı resort ve spor oteli Gloria Sports Arena ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın geniş kapsamlı otel gruplarından olan Gloria Hotels & Resorts, ilklere öncü olmaya devam ediyor. Konaklama, etkinlik, spor, dinlenme, toplantı ve kongre salonlarıyla her alanda yüksek kalite felsefesini benimseyen Gloria Hotels & Resorts, pandemi döneminin yeni getirisi olan online toplantılar için profesyonel bir alan olarak “Gloria Online Meeting Center”ı yarattı.

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE
Gloria Hotels & Resorts,yenilikçi bakış açısı ve üst düzey teknolojik alt yapı ile geliştirdiği Gloria Online Meeting Center’ı bünyesine kattı. Antalya’nın ilk online toplantı merkezi olma özelliği ile Gloria Online Meeting Center; üst düzey ses, görüntü ve ışık gibi alt yapısı ile online buluşmalarda profesyonel bir ortam yaratıyor.
Sektördeki 25 yıllık deneyimi ile kalite anlayışından ödün vermeden yenilikçi yaklaşımlar getiren otel grubu, geliştirdiği yeni alanı ile pandemi süresince ev veya ofis ortamında gerçekleştirilen online görüşmelere, yenilikçi ve teknolojik bakış açısı ile çağın şartlarına uygun olarak alternatif yaratmayı amaçlıyor. Gloria Kongre Merkezi’nin içinde kurulan, Antalya’nın ilk online toplantı merkezi olan Gloria Online Meeting Center; üst düzey ses, ışık, görüntü altyapısıyla ayrıcalıklı bir deneyim yaşatma fırsatı sunuyor.

 

TOPLANTI PLATFORMUNUN ÇOK ÖTESİNDE
Online katılımcılara ev ya da ofis dışında profesyonel bir alan sunan Gloria Online Meeting Center, konuşmacıların sahne üzerinden sunum yapabileceği şekilde tasarlayarak salonda daha akıcı ve kurumsal bir ortam yakalıyor. Bu sayede katılımcıların her birinin dikkati en üst seviyeye ulaşıyor. Ödül töreni, konser, eğitim, seminer ve tartışma platformu gibi çok sayıda organizasyonu tek çatı altında, çok sayıda kişiye ulaştırıyor. Salon içinde canlı yayın yazılımı dışında YouTube, Instagram, Facebook gibi sosyal ağlar üzerinden aynı anda canlı yayın yapma olanağı bulunuyor. Yeni nesil Meeting Center ile ilgili detaylı bilgi için: https://onlinemeetingcenter.live internet adresine göz atabilirsiniz.

Kutu

Golfe Açılan Kapı: Belek
Dünyanın en ünlü golf yıldızlarına ve birbirinden prestijli turnuvalara ev sahipliği yapan Antalya'nın incisi Belek, golf turizmi konusunda da kelimenin tam anlamıyla atakta. Antalya’nın Serik İlçesi’ne bağlı Belek Beldesi, çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’nın Türkiye ayağı Turkish Airlines Ladies Open ve European Challenge Tour’un Türkiye ayağı Turkish Airlines Challenge bunlardan sadece birkaçı. Golf turizminden yılda yaklaşık çeyrek milyon euro kazanan Belek, bu alanda hemen her gün yeni bir gelişim gösteriyor. Şimdilerde 15 kilometrelik sahil şeridinde 14 golf sahasına sahip olan belde, 2008’de IAGTO (Uluslararası Golf Tur Operatörleri Birliği) tarafından “Avrupa’nın En iyi Golf Destinasyonu” seçilerek rüştünü ispatlamış. Yılın neredeyse tamamını yüksek doluluk oranlarıyla kapatan Belek'in en önemli cazibelerinden biri sahip olduğu mükemmel iklim koşulları. Otoritelerin söylediğine bakılırsa Belek’in asıl farkı, sürprizli ve zorlu sahaları. Sporcuyu oyun içinde farklı stratejiler geliştirmeye iten ve vuruş kaçırmayı kesinlikle affetmeyen Belek sahaları, birkaç yıl içinde profesyonellerin ilk tercihi olmayı hedefliyor. İşletmecilerin heyecanına ve yatırımların büyüklüğüne bakılırsa bu hedefi yakalamak hiç de zor görünmüyor.