HOTEL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 16:59   Güncelleme : 08-02-2021 17:04

Havalimanında Konfor

İstanbul Havalimanı’nın kara ve hava tarafında konuşlanan YOTEL ve YOTELAIR, yolcu ihtiyaçlarını odağına alarak turizmimize katkı sağlıyor.

Havalimanında Konfor

- SEYYAH DERGİSİ ŞUBAT 2021 -

Erken ya da ertelenen uçuşlar, aktarma uçuşları arasında beklenen saatler, YOTEL ile keyfe dönüşüyor. İstanbul Havalimanı’nın kara ve hava tarafında konuşlanan YOTEL ve YOTELAIR, yolcu ihtiyaçlarını odağına alıyor ve seyahat sırasında yaşam kalitesinin kesintisiz şekilde en üst seviyede korunmasını hedefliyor.

VERİMLİ UYKUNUN ADRESİ
İstanbul Havalimanı ana terminalinin 7 numaralı giriş kapısının hemen karşısında konumlanan YOTEL ve uçak kalkış kapısından sadece birkaç dakika uzaklıkta konumlanan YOTELAIR, dinlenmek, verimli bir uyku ihtiyacını karşılamak veya sadece tazelenmek isteyenleri ağırlıyor. Yolcu ihtiyaçlarını merkeze alan YOTEL, misafirlerini modern tasarıma sahip kabin görünümlü odalarında ağırlıyor. Otelde sosyal alanlarının yüksek teknolojiye sahip fonksiyonel, konforlu, dinamik, keyifli atmosferiyle öne çıkıyor. YOTEL kara tarafında 277, YOTELAIR hava tarafında ise 174 oda olmak üzere iki ayrı birimde toplam 451 oda ile premium kabinler ve birinci sınıf süitlerde hizmet veriyor.

ÖNCE HİJYEN
Her biri düzenli olarak “SmartStay” standartları kapsamında hijyen koşulları sağlanan, beyazın ve eğlenceli mor ışıkların eşlik ettiği minimal tasarımlı odalarda “SmartBed™ yatakları verimli uyku için ideal. Kabinlerde gerektiğinde daha geniş alanlar yaratmak için yatağın özel duruş açısını ayarlama özelliği, dijital erişimin sürekliliğini sağlayan sarj üniteleri ve güçlü internet alt yapısı, laptop konumlandırma üniteleri misafirlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılıyor.

YAĞMUR DUŞ KEYFİ
Geleneksel Türk mutfağı ve uluslararası lezzetlerin füzyonundan oluşan menüsüyle Komyuniti Restaurant, GYM alanı ve toplam 90 kişiye kadar ağırlama kapasitesi bulunan toplantı salonlarıyla havalimanında ihtiyaçlar doğrultusunda davetkâr bir alternatif oluşturuyor. Dileyen konuklara bir gün ya da birkaç saat konaklama imkânı da sunan YOTEL’de ihtiyacı konaklamak yerine sadece tazelenmek olanlar dilerse sadece “yağmur” duşlarından da yararlanabiliyor.