KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-12-2020 17:01   Güncelleme : 28-12-2020 17:01

İstanbul Night Flight'ta geri sayım

Müzikseverlerin dünya starlarıyla unutulmaz bir deneyim yaşayacağı Turkcell Platinum İstanbul Night Flight, ocak ayında başlıyor.

İstanbul Night Flight'ta geri sayım

-SEYYAH DERGİSİ ARALIK 2020-
Heyecanla beklenen İstanbul Night Flight konser serisinin takvimi, pandemi koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlendi. Yeni takvime göre konserler, 15 Ocak’ta Berlin Sympho-ny Chamber Orchestra ile Volkswagen Arena’da başlayacak. Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek konserler, 15 Ocak 2021 ile 7 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Müzikseverlerin dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum’un Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacakları konser serisi, Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da sahne alacak.

YILDIZ İSİMLERLE MÜZİK ŞÖLENİ 
Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” ve “Turk-cell Platinum Sound Flight -  Symphony” konser serileri kapsamında müzikseverler, Burgan Bank’ın da katkılarıyla Berlin Symphony Chamber Orchestra, An Epic Symphony & Hayko Cepkin, An Epic Symphony & Manga & Yurdaer Okur, An Epic Symphony & Funda Arar’ı izleme fırsatı bulacaklar. Müzikseverler etkinlikte ayrıca dünyaca ünlü şef Jürgen Bruns yöne-timinde her zamanki gibi özel quartet ekibiyle Karsu, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve Grammy sahibi ve otoriteler tarafından enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen Yo-Yo Ma ile buluşacak.

COVID-19’A KARŞI ÖNLEMLERLE YAPILACAK
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser öncesi ve sonrası salonun dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması, salonların havalandırılması ve benzeri koşullar sağlanarak yapılacak konserler, müzikseverlerin daha güvenilir bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.

AVANTAJLI KONSERLER
Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda Events Across Turkey organizasyonuyla düzenle-necek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin biletleri ise biletix.com.tr’den ve etkinlik günleri etkinlik gişesinden temin edilebilecek. Turkcell Platinum müşterileri, İstanbul Night Flight 2020 konserlerine indirimli fiyattan katılabilme şansı yakalayacak. İstanbul Night flight için Platinum müşterilere yüzde 20, Sound Flight için ise Platinum müşterilerine yüzde 15, Platinum Black müşterilerine yüzde 25 indirim sunulacak. İndirimli bilet için Turkcell Platinum uygulamasından alınan şifre, Biletix üzerinden bilet alımlarında kullanılabilecek. Ayrıca Events Across Turkey, sezon boyunca Biletix biletini ibraz eden seyircilerine Green Motion Car Rental’dan yapacakları araç kiralamalarda yüzde 20 indirim hakkı da sağlayacak. Ne dersiniz? Böylesi dev bir organizasyonu hepimiz çok özlemedik mi?