TURİZM
Giriş Tarihi : 11-11-2020 17:10   Güncelleme : 11-11-2020 17:10

Türkiye'den yabancı turistlere bir ilk!

Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, Türkiye'ye gelen turistlerin resmî hat sahibi olmasını sağlayarak internet başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşmalarına olanak sunacak.

Türkiye'den yabancı turistlere bir ilk!

-SEYYAH DERGİSİ KASIM 2020-

Tourist Cell Turkey, Türkiye’ye gelen turistlerin hayatını kolaylaştıracak. Dünyada ilk olma özelliği taşıyan uygulama, turizm dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Turistlerin gereksinimi olan internet ve iletişim ihtiyaçlarına ucuz, sorunsuz ve tek tuşla çözüm sunacak tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama ve güvenli alışveriş gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetleri Türkiye'ye gelen turistlerle buluşturacak. Üstelik işletmelere ve ekonomiye katkı sağlayacak.

EKSİKSİZ HİZMET
Yurt dışına yapılan seyahatlerde internete erişim zorluğu ve internet kullanım ücretlerinin yüksek olması, önemli sorunların başında geliyor. Bu kritik soruna çözüm sunmak amacıyla geliştirilen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, en ucuz internet paketi garantisine ek olarak kesintisiz, yerel, güvenli ve en ucuz iletişimi vaat ediyor. Tourist Cell Turkey internet hizmetinin yanı sıra; tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama, güvenli alışveriş ve döviz alma gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri de sabit ve güvenilir tek fiyat garantisi ile Türkiye'ye gelen turistlerle buluşturuyor.

TÜM İHTİYAÇLAR TEK UYGULAMADA
Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin her yerini dolaşan turlara güvenli, kaliteli ve en ucuz fiyatlarla ulaşılmasını sağlayan tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; araç, ev, yat, e-bisiklet, motorsiklet, VIP araçlar gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm taşıt kiralama işlemlerinin de ucuz, sorunsuz ve tek tuşla yapılmasına olanak sunuyor. Uygulama, döviz alma ve satma işlemlerinin konaklanan otelde döviz bürosu temsilcisiyle gerçekleştirilmesini de sağlıyor. Uygulama ayrıca mevcut indirimlerden faydalanma, çekiliş kazanma, en yakın harita, acil numaralar, ülke ve şehir tanıtımları gibi faydalı bilgileri de kullanıcısıyla buluşturuyor.

OTELE TESLİM İMKÂNI
Turistler, uygulamaya kayıt olmalarının ardından anında 2 GB hediye internete kavuşurken, en uygun fiyat garantisiyle 25 avroluk pakette 750 dakika ve 250 sms kullanma hakkına sahip oluyor. Turistler, Türkiye’ye gelmeden önce Turist Cell Turkey internet sitesinden ve uygulamasından kayıt oluşturup, sim kartlarını kalacakları noktaya yönlendirebiliyor, ürünü otellerinden teslim alabiliyor. Ayrıca turistler havaalanlarında, gümrük gemilerinde, ülkesindeki ve Türkiye’deki seyahat acentelerinde, anlaşmalı iş yerlerinde ve turistik noktalar üzerinden de sim kartlarına kolayca ulaşabiliyorlar.

HER ANA DEĞER KATIYOR
Türkiye’ye gelecek turistlerin hayatını kolaylaştıracak uygulama ile ilgili bilgi veren Tourist Cell Turkey CEO’su Halil Canbolat: “Dünya’da ilk özelliği taşıyan uygulamaya Türkiye adına imza attığımız için mutluyuz. Uygulama ile bir turistin tatil boyunca başta internet ihtiyacı olmak üzere tüm ihtiyaçlarına tek tuşla en hızlı çözümü sunmayı amaçlıyoruz. Tatil yapmanın ne kadar değerli ve özel olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle hayata geçirdiğimiz Tourist Cell Turkey uygulaması ile tatildeki her ana değer katıyoruz. İnternet hizmetinin yanı sıra, tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama, güvenli alışveriş ve döviz alma gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri en ucuz fiyat ve güven garantisiyle Türkiye'ye gelen turistlerle buluşturarak, işletmelere ve ekonomiye de katkı sunuyoruz.” dedi.