GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-10-2020 17:04   Güncelleme : 05-10-2020 17:13

Huzurlu dalgalar, neşeli sesler eşliğinde

Denizin ferah atmosferinde tabiatın büyüleyici rotalarını çocuklarınızla birlikte keşfetmeye ne dersiniz? Haydi hazırlanın, sonsuz maviliklere açılıyoruz.

 Huzurlu dalgalar, neşeli sesler eşliğinde

-SEYYAH DERGİSİ EKİM 2020-

Dünyada trend gemi destinasyonlarını belirleyen, altı kıtaya birden yelken açarak 300 liman ve 150 farklı güzergâh ile yolcularına tam anlamıyla dünyayı gezme fırsatı sunan Princess Cruise, çocuklu ailelere konforlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Gemi - otel sektörünün dev ismi Princess Cruise, sunduğu yüksek standartlar ve ayrıcalıklı özellikler sayesinde sadece tatil tutkunu gezginleri değil; keyifli ve kaliteli vakit geçirmek isteyen aileler için de büyük avantajlar sunuyor. Birçok çocuklu ailenin vazgeçilmezleri arasına giren Princess Cruise, çocukların eğlenceli ve güvenli bir şekilde tatillerini sürdürmeleri sağlayacak sosyal donatılar ile fark yaratıyor.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL KULÜPLER 
Dünya çapındaki deniz seyahatlerinde tanınmış bir marka olan Princess Curise, her yıl uzunluğu üç günden 144 güne kadar olan seyahatlerde konuklarına, dünyadaki tüm kıtaları görme imkânı sunuyor. Bir yılda 1 milyon 700 bin misafir taşıyan Princess Cruise, özellikle de geniş tatil rotasıyla mavi yolculukların tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri ağırlıyor. Lüks hizmetinin yanında farklı seyahat türlerine göre daha uygun fiyatlarla hizmet sunan Princess Cruise, çocuklu ailelerin de ilk tercihi arasında yer alıyor. Sky Princess’in yetişkinlerin tatil dönemini en iyi şekilde geçirmelerini sağlayacak aktiviteler, birinci sınıf yemekler, SPA ve fitness merkezi, canlı grup performansları gibi hizmetlerin yanı sıra, çocuklar için de birçok ayrıcalıklı özellik yer alıyor. Çocukların güvenli ve ailelerin huzuru için tasarlanan iç mekân tasarımı sayesinde yetişkinler kendilerine vakit ayırırken; çocuklar, gözetim altında havuzlardan oyun alanlarına kadar birçok aktivite ile tatilin tadını doyasıya çıkarıyor. Çocukların bir arada ve keyifli bir şekilde tatil heyecanını yaşamasını sağlayan oyun parkları, özel oyun alanları, kulüpler ve daha birçok sosyal donatı, çocuklu aileleri bekliyor.

DENİZDE YÜZEN ŞEHİR 
Büyük aileler, tatil planlarını erkenden yaparak avantajlı fırsatlardan yararlanabiliyor. Bu noktada birçok ailenin tercihi, her hizmeti bir arada sunan cruise gemileri oluyor. Beş yıldızlı bir otelin kalitesini çeşitli ülkelerin deniz ve okyanusları üzerinde veren cruise gemileri, âdeta “denizde yüzen şehir” konforuyla hizmet sağlıyor. Bu noktada çocuklu ailelerin seyahatlerini ilham verici bir serüvene dönüştüren Sky Princess, dünyanın en egzotik bölgelerinin ve kültürlerinin büyüsünü keşfetme fırsatı sunuyor. Rüya gibi bir tatil anlayışıyla hazırlanan tüm alt yapı ve hizmetler, tüm aile bireylerinin yıllar boyunca hatırlayacakları anılar biriktirmesini sağlıyor. 

RÜYA GİBİ ROTALAR
Sky Princess ile dünyanın büyülü atmosferlerini görmek için bir yolculuğa çıkmak oldukça kolay. Her bütçeye uyun fiyat politikasıyla dünyanın birçok rüya şehirlerine demir atan Sky Princess ile Bahamalar’ın prensesi olarak bilinen Princess Cays Adası’nd, bembeyaz kumların ve gözlem kulesindeki manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Uzak Doğu’nun masalsı dünyasında kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Ya da Hawai’nin renkli insanları ile yepyeni arkadaşlıklar edinebilir, altın sarısı kumsalları ve turkuaz rengi denizinde kendinizi hiç bitmek istemeyeceğiniz bir rüyanın içinde bulabilirsiniz.

SORU-CEVAP CRUISE TATİLİ
Cruise seyahatini ne zaman satın almalı?

Cruise seyahati satın almak isteyenler, mümkün olduğu kadar erken karar verip satın almayı yapmalıdırlar. Cruise seyahatleri, uçak bileti gibi tur doldukça fiyatı artan bir rezervasyon sistemine sahiptir. Bir diğer özelliği de gemi turlarının diğer turlara göre çok daha önceden satın alınıyor olması. Gemi seyahatine çıkmadan en az altı ay önce satın alma yapılırsa, uygun fiyatlı erken rezervasyon avantajlarından yararlanılabilir.

Türk yolcular en çok hangi destinasyonu tercih ediyor?
En çok tercih edilen sonbahar - kış sezonu programları, Küba - Karayipler, Kanarya Adaları ile Birleşik Arap Emirlikleri - Umman seyahatleri. Yaz sezonu gemi programlarından en çok tercih edilenler ise Ege - Adriyatik, Akdeniz, Baltık Başkentleri ve Kuzey Avrupa - Norveç Fiyortları.