RÖPORTAJ
Giriş Tarihi : 30-09-2020 17:04   Güncelleme : 30-09-2020 17:04

5 soruda Jennifer Aniston

'Friends' dizisindeki Rachel Green'i tanımayan var mı? 1980'li yıllardan bugüne sinemadan TV dizilerine pek çok yapımda rol alan güzel yıldız ile keyifli bir söyleşi...

5 soruda Jennifer Aniston

-SEYYAH DERGİSİ EYLÜL 2020-

Uzunca bir süredir çok sevdiğinizi söylediğiniz Beverly Hills’teki bahçeli evinizde yaşıyorsunuz. Hayatınızda her şey yolunda mı?

“Bu soruyla neden bu kadar sık karşılaşıyorum? Soranlara verdiğim yanıtı size de söyleyeyim. Evet, Jennifer Aniston’ın tercihi, önce ferahlık. Bu yüzden Beverly Hills’teyim. Burası bana sevgi ve ilham veriyor. Evimle gurur duyduğunu itiraf etmekten geri durmam. Evim, doğa ile iç içe geçmiş terasıyla dikkat çekiyor ve geniş camlarıyla ferah bir yaşam alanı sunuyor.” 

Başarılarla dolu bir yaşamınız var. Hayatınızın dönüm noktası olarak gördüğünüz yer neresi?

“40 yaşına basmak... Geç olgunlaşanlardanım. Bu bir sır değil, çok zorlu ilişkilerim oldu (Gülüyor). Âdeta bir duvara toslamak büyümemi sağladı diyebilirim. Kendini sevmek ve yalnız kalmak benim çok önemli.”

Daha önceki bir röportajınızda 40’lı yaşların sizin için en iyi yıllar olduğunu söylemiştiniz. Hâlâ böyle mi düşünüyorsunuz?

“Bu yaşlarda kilo vermeniz zorlaşıyor olabilir. Ama bu yaşlarda her şey mükemmel... 20’li ya da 30’lu yaşlarımı düşündükçe boş yere kafamda fazla soru ve endişe olduğunu, beynimi çok fazla yorduğumu görebiliyorum.”

Hollywood’un yıldızlara dayattığı sürekli genç görünme baskısıyla nasıl başa çıkıyorsunuz?

“İnsanların çoğu, maalesef perspektiflerini kaybetti. Etrafıma bakıyorum ve estetik cerrahi ve enjeksiyonların sizi ne kadar kötü hale sokabileceğini görüyorum. Bu nedenle cildime çok dikkat ediyorum. Doğru besleniyorum ve fırsat buldukça egzersiz yapıyorum. Fakat itiraf etmeliyim ki lazerleri seviyorum. Radyo frekans ve ultraterapileri de... Ayrıca mini akımlı cilt bakımını da tercih ediyorum.”

Sizin için güzel bir gün ne ifade ediyor?

“Hafta içi günlerinde sık sık dışarıya çıkıyoruz. Bu nedenle hafta sonları genellikle evde oturuyoruz. Büyük bir akşam yemeği partisinde arkadaşlarımızı ağırlar ya da film izleriz. Pazarları Justin yemek pişiriyor. Beni muhteşem yumurta kreasyonlarıyla şaşırtıyor. Ayrıca mükemmel makarna yapıyor.”