SEKTÖRDEN
Giriş Tarihi : 24-09-2020 17:07   Güncelleme : 24-09-2020 17:07

Marmaris'te müzik ve eğlence

D Maris Bay, eylül ayında da hız kesmeyecek olan tatil sezonunun en dikkat çekici eğlence, yeme - içme ve buluşma adreslerinden biri olarak adından söz ettiriyor.

Marmaris'te müzik ve eğlence

-SEYYAH DERGİSİ EYLÜL 2020-

Turkuaz suların bembeyaz kumlarında yer alan her biri farklı konseptte beş farklı plajı ve mekânı ile Ege ve Akdeniz'in kesişme noktası olan D Maris Bay, bu yıl eğlencenin ve müziğin de kalbi konumunda bulunuyor. Eğlenceleri ve DJ partileri ile popülerliğini arttırarak Ege sahillerindeki en dikkat çekici yeme - içme ve eğlence merkezlerinden biri haline dönüşen D Maris Bay, yaz boyunca sürpriz konserlere ve renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Havuz başında müziğin dansla buluştuğu partiler, kumsalda ay ışığının enerjisinde plaj eğlenceleri ve sahilde sinema keyfinin yaşandığı programlar, farklı beğenilere uygun eğlence ve etkinliği bir arada sunuyor. Tekne ve yat tutkunlarının favori rotaları arasında yer alan ve misafirlerine üst düzey bir konfor yaşatmayı vadeden D Maris Bay, tatiline deniz üstünde devam etmeyi tercih eden konuklarını da eğlenceye dâhil ediyor. 

LA GUÉRITE’DE CANLI PERFORMANS
St. Barth’s ve Cannes’ın en gözde plaj restoranları arasında bulunan ve geçen yaz açıldığı D Maris Bay’de lezzet ve eğlencenin yeni buluşma noktası olan La Guérite; Beyonce-Jay Z, Leonardo Di Caprio, Wiz Khalifa ve Adrien Brody gibi dünyaca ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu seçkin konuklarına gündüzden geceye her tarza uygun müzikleri ile benzersiz bir eğlence deneyimi sunuyor. La Guérite, günbatımlarını muhteşem kokteyller ve müzik eşliğinde karşılayan beach partilerinin yanı sıra, cumartesi akşamları sevilen grup Live Band ve Maya Azucena gibi isimlerle eğlence anlayışınıza yenilikler katıyor. 

MANOS’UN EĞLENCELERİ BAŞKA 
Simi Adası’nın geleneksel Yunan lezzetleri ve deniz ürünleriyle ünlü balık restoranı Manos, geçen yıl D Maris Bay kıyılarında hayat bulduğu eğlencelerine davem ediyor. Mekân, otantik Yunan müzikleri, sirtaki eğlenceleri ve tabak kırma ritüeli ile misafirlerine kendilerini Yunan adalarındaymış gibi hissettiriyor.

ZUMA’DA PERKÜSYON VE SAKSAFON 
Zuma’nın uluslararası müzik direktörü Fransız DJ Adrien Callier ise sürpriz perfonmasları ile farklı tarihlerde D Maris Bay’de setin başına geçiyor. Restoranın daimi DJ’leri ile birlikte disco ve deep house olarak tanımlanabilecek elektronik dans müziğine eşlik eden canlı perküsyon ve saksafon performansları gerçekleştiriyor. Callier, tek kelimeyle Zuma gecelerinin tansiyonunu yükseltiyor. Doğanın cömertliğinin, doğallığının, kokusunun ve lezzetinin ruh bulduğu D Maris Bay, lüksü yaşam tarzıyla buluşturarak misafirlerinin unutulmayacak anlar yaşamasını sağlıyor.