GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2020 00:11   Güncelleme : 25-05-2020 00:11

Bu 'Sarmaşık' herkese dolanacak! 

Söz yazarı ve besteci kimliğiyle büyük beğeni toplayan Güliz Ayla, yepyeni single çalışması “Sarmaşık” ile huzurlarınızda.

Bu 'Sarmaşık' herkese dolanacak! 

-SEYYAH MAYIS 2020-

Sözü ve müziği Güliz Ayla’ya ait olan “Sarmaşık” adlı şarkının düzenlemesi, başarılı sanatçının son dönem şarkılarının aranjörlüğünü üstlenen Ufuk Kevser’e ait. Şarkıları kadar giyim stiliyle de her zaman kendi tarzını yansıtan Güliz Ayla, Halil Güzel imzalı yepyeni imaj fotoğrafları ve Galip Aksular’a ait single kapak tasarımıyla da dikkat çekiyor. 

BAMBAŞKA BİR GÜLİZ
Bir veda manifestosu niteliğindeki şarkının sözleri de oldukça cesur. Müziği ve düzenlemesiyle özgün bir duruşa sahip olan şarkının video klibi ise “Sarmaşık” kadar iddialı. Son bir kez kozlarını paylaşan iki sevgilinin yüzleşmesini yansıtan, heyecan dolu sahneleri ve görsel efektleriyle öne çıkan klipte, Güliz Ayla başarılı performansıyla göz dolduruyor. 

Gelişmiş tekniklerle hazırlanan klipte, Ayla’ya partner olarak dansçı ve oyuncu Can Gökdoğan eşlik ediyor. Greenbox tekniğiyle çekilerek boyutlandırılan ve sarmaşık efektleriyle zenginleştirilen video klibin yönetmenliğini Murat Joker, görüntü yönetmenliğini ise Varol Şahin üstlenmiş. 

“Sarmaşık” klibi, çarpıcı sahneleri ve kostümleriyle de dikkat çekiyor. Güliz Ayla’nın iddialı kıyafetleriyle göz doldurduğu ve siyah - beyaz olarak kaydedilen klibin stylinginde ise Görkem Öden’in imzası bulunuyor.