SAHNE
Giriş Tarihi : 01-04-2020 19:47   Güncelleme : 01-04-2020 19:47

Küçükçiftlik Bahçe kaldığı yerden…

İstanbul’un yeni nesil eğlence merkezi Küçükçiftlik Park’ın yeşil yüzü Bahçe, güneşin ruhumuzu ısıtmasıyla birlikte tekrar “merhaba” diyor bizlere... 

Küçükçiftlik Bahçe kaldığı yerden…

-SEYYAH NİSAN 2020-

Yoğun geçen günlerin stresini atmak için eğlenceli bir mola vermek ve kentin merkezinde, ancak şehir stresinden uzakta müziği içinde hissetmek isteyen İstanbullular, Küçükçiftlik Bahçe’de yüzde 100 müziğin keyfini doyasıya yaşayacak. Yıldızların altında dans etmek, çimlere serilmek ve sevdiklerinle iyi vakit geçirmek istiyorsan Küçükçiftlik Bahçe’de tam size göre… Uzun süren kışın ardından güneşli havanın özlemini duyan İstanbullular, Bahçe’nin samimi ortamında keyifli müzik, iyi yiyecek ve içecek ile birlikte farklı stillerde yerli sanatçıların performanslarını dinlemek için dostlarıyla bir araya gelecek. 

ŞEHRİN ORTASINDAKİ EĞLENCE ADASI
Organizasyonun şehre renk katacağı kesin. Peki ama İstanbul’un kalbinde yer alan Küçükçiftlik Park’ı ne kadar tanıyorsunuz? Burası aslında 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezlerinden biri. Bir zamanlar mesire alanı, has bahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekân, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet veriyor. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17 bin kişi kapasiteli alan, kış sezonunda ise 4 bin 500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap veriyor. 2 bin metrekarelik çim alana sahip Küçükçiftlik Bahçe ise bahar ve yaz dönemlerinde ayrı bir alan olarak hizmete açılıyor. 

PROGRAM:
27 Mayıs: Ceyl’an Ertem / Ufuk Beydemir/ Sedef Sebüktekin
28 Mayıs: Feridun Düzağaç / TNK / Nilipek.
3 Haziran: Cem Adrian / Kalben / Murat Yılmazyıldırım
10 Haziran: Islandman / Kaan Düzarat / Kozmonotosman / Akın Sevgör
17 Haziran: Gripin / Yüksek Sadakat / İkiye On Kala

SAATLER VE BİLETLER:
Kapı açılış:
18.00
Organizasyon: URU
Biletler: Biletix 
Öğrenci 45 TL, tam 70 TL

*Belirtilen fiyat içeriğin yapıldığı tarihte ki fiyatıdır. Değişkenlik gösterebilir.