HOTEL
Giriş Tarihi : 01-04-2020 20:46   Güncelleme : 01-04-2020 20:46

Canavarların dünyasına hoş geldiniz! 

Tanınmış şehir efsaneleriyle sizi gerçek korku ve aksiyonun kalbine taşımak için dünyanın “en ürkütücü” otellerini bir araya getirdik. 

Canavarların dünyasına hoş geldiniz! 

HOTELYELİZ TAVAS - SEYYAH NİSAN 2020-

Korkudan titremeye hazırsanız, gerilimin karanlık dehlizlerinde süzülmeye başlayalım…

Drakula’nın Peşinde 
Heyecan meraklısı olup da bir zamanlar Drakula’ya ev sahipliği yapan Bran Şatosu'nu ziyaret etmeyi hayal etmeyen var mı? Romanya'ya yapılan bu gezi, tüm zamanların en ünlü acımasız kahramanlarından birinin izinde yürümenizi sağlayacak. Karla kaplı dağların kalbinde ve Bran Şatosu'na sadece birkaç kilometre uzaklıkta, ideal bir konuma sahip olan beş yıldızlı otel Conacul Ambient, Drakula efsanesinin tam kalbine (ya da kalbi zayıflar için kapalı havuza) dalmanızı sağlayan harika bir ortam sunuyor. Conacul Ambient, gecelik 388 TL’den başlayan oda fiyatları ile satışa sunuluyor.

Frankenstein’in Evinde
Frankenstein Şatosu, heyecanın en büyüğünü arayanlar için ideal bir yer… Cadılar Bayramı'na kadar olan üç hafta sonunda, şato ve Almanya’nın Darmstadt şehri, Halloween Burg Festivali'ne ev sahipliği yapıyor. Şato, konukların bir dizi sürükleyici deneyime katılabileceği çeşitli gösteriler için ana sahne haline getiriliyor. Darmstadt'ın kalbinde yer alan dört yıldızlı Jagdschloss Kranichstein Oteli, Cadılar Bayramı festivallerinin yüksek adrenalinini yaşamanın yanı sıra, ünlü fitness merkezi sayesinde festivalleri dengeleme fırsatı da sunuyor. Jagdschloss Kranichstein, gecelik 612 TL’den başlayan oda fiyatları ile konuklarını ağırlıyor.

Goblinler, Ejderhalar, Cadılar…
Birçok Keltik efsanesine ev sahipliği yapan Brocéliande Ormanı, korkunun doruklarında gezinmek için ideal bir yer. Goblinlerin, ejderhaların, cadıların ve çeşitli canavarların, “Fransa'da yüzde yüz gerçekçi biçimde yapılan” bir Korku Bayramı için sizi bekleyen puslu ağaçların altında yürümekten daha sıra dışı ne olabilir? Konukları tarafından 10 üzerinden 10 puan alan Les Bouyères Oteli, rahatlık yaklaşımı ile tipik bir Fransız ortamı sunuyor. Sahi, ateşin çevresinde ürkütücü hikâyelere kulak vermeye ve mistik Brocéliande Ormanı’nda gece yürüyüşüne çıkmaya ne dersiniz? Otelin gecelik oda fiyatları, 420 TL’den başlıyor. 

Hastane Morgunun Laneti
Bu binaya ürkütücü demek asla yetmiyor! The Emily Morgan, kendi morguna ve psikiyatri koğuşuna sahip bir hastane olarak inşa edilmiş. Burada bir gece geçirecek kadar cesursanız, açıklanamayan sesler duyduklarını, garip şeyler gördüklerini veya soğuk bir dokunuş hissettiklerini söyleyen misafirlerinden biri olabilirsiniz. Mekân, gecelik 848 TL’den başlayan oda fiyatları ile satılıyor. Peki siz burada korkunuzu yenebileceğinizden emin misiniz? 


Not: Haberimizde verilen fiyatlar içerik giriş zamanındaki internet fiyatları olup farklılık gösterebilir.