AJANDA
Giriş Tarihi : 04-02-2020 19:41   Güncelleme : 04-02-2020 19:41

Motobike İstanbul 2020

Motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Motobike İstanbul 2020

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen fuarın biletleri, biletix.com üzerinden satışa sunuluyor. 

Önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, her yıl olduğu gibi ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatını yakalayacaklar. 

Dört gün boyunca “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlikler, seminer ve atölye çalışmaları ile yine benzersiz bir organizasyona dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere katılma şansı yakalayacak. 

Gösteri alanında gerçekleşecek motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler, heyecan dolu anlar yaşayacak. Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını ağırlayacak. 

Motosiklet tutkunu şık giyimli hanımefendi ve beyefendilerin klasik motorları ile yer aldıkları “The Distinguished Gentleman’s Ride” etkinliğinin ekibi de yine custom alanında yer alacak. Ayrıntıları motobikeistanbul'un web sitesi yanı sıra, Motobike Istanbul'un facebook, instagram ve twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.